BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Temelleri 1995 yılında Algersan Havalandırma, olarak faaliyete başlayan 2008'de ismini degiştirip iş kollarını artırarak bugünkü HAVAMER Havalandırma Sistemleri yapısını almıştır.

about-us image

Yıllar içinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendini daima yenileyen ve dinamik kadrosuyla daima hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır.

Beklentileri karşılamakta tereddütsüz lider olma hedefi ile başladığımız çalışma hayatımızda, sorumluluk ve yüksek kalite anlayışını ön planda tutarak, artı değer yaratmak temel prensibimiz olmuştur.

Yürüttüğümüz projelerde,müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmenin ancak kalite ve müşteri odaklı bir yaklaşım ile mümkün olabileceğini biliyoruz.

Bu bilinçle çağımız gereklerine uygun olarak yeniliğe açık, deneyim ve dinamizmi bünyesinde bir arada barındıran genç şirketimiz, doğru hizmeti verme ilkesi, etkin ve düzenli servis anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genç dinamik kaliteden ödün vermeyen kadromuzla Projelerde hızlı, işlevsel, entegre çözümler üreterek ve uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan firmamız, sektörümüzde farklılık yaratan lider firmalar arasında olmak.

Bizi arayınız     0212-676 5797   sorunlarınızı yerinde tesbit edelim.

Birlikte çözüm üretelim. Kaliteli malzeme ve güvenilir işçilikle yaşam ortamınızdaki olumsuz hava sirkülasyonunu daha yaşanılır hale getirelim.

ÇALIŞMA

PROSEDÜRÜMÜZ

Ölçüm

İhtiyaçların tesbiti için yerinde ölçüm.

Proje

Verilerle en uygun projelendirme

Uygulama

Kaliteli malzeme ve güveniler işçilik

Teslim

Yerinde kalite kontrol ile teslimat

ÜCRETSİZ KEŞİF

Telefonunuz kadar yakınız. Arayınız, ücretsiz keşif yapalım. Size uygun malzeme tesbitiyle ölçüm ve fiyatlandırmasını teklif mektubuyla sunalım.

PRENSİBİMİZ

Fiyat/Kalite, performansında size en iyi koşullarda hizmet veriyoruz. Karşılıklı güvenin esas alındığı anlaşmalarımızda zamanında teslim ve sonrasında hizmet devamlılığı presibimizdir.

    Harita